Vodoinštalácie

  Ponúkame všetky dostupné a známe služby v oblasti inštalácií vody, ústredného vykurovania pre všetky byty, rodinné domy, bytové domy a drobné prevádzky. Tieto služby vykonáva pravidelne školený personál. Dbáme na to, aby služby boli poskytnuté v dohodnutom termíne, v maximálnej kvalite s ohľadom na potreby a požiadavky zákazníkov.


Čítajte viac...

Obchodná činnosť

sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb


Čítajte viac...

Vykurovanie

  Naším primárnym zameraním sú alternatívne spôsoby vykurovania, ktoré je často najväčším výdavkom spojeným s prevádzkou budovy či rodinného domu. Naše služby ponúkame v komplexnom meradle: Návrh – projekt – dodávka materiálu – montáž - revízie a skúšky – záručný a pozáručný servis.


Čítajte viac...

Stavebné práce

Zabezpečujeme napr. aj: zemné práce búracie práce odvoz stavebného materiálu búranie betónových a železobetónových plôch demolácie prízemných objektov úprava terénu výkopové práce tesárske práce - krovy klampiarske práce pokrývačské práce stavebná činnosť


Čítajte viac...
Vodoinštalácie
Obchodná činnosť
Vykurovanie
Stavebné práce
sample

 

Skúsenosti

Jednou z našich služieb sú naše nápady a skúsenosti.

sample

 

Ponuka

Komplexné služby pre domácnosti aj firmy.

sample

 

Prostredie

Staráme sa o prírodu a životné prostredie.

Obchodná činnosť

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Kontakt

  • ARTO Slovakia, s.r.o.
  • Adresa: Okružná 424/39, 082 04 Drienov
  • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
  • Website: http://www.artoslovakia.sk